استفاده از دستگاه مزوتراپی پوست یک روش جوانسازی فرانسوی است که از تزریق میکرو ویتامین ها، آنزیم ها، آنتی اکسیدان ها و عصاره های گیاهی برای جوانسازی و سفت کردن پوست، بهبود کیفیت مو و همچنین حذف چربی اضافی استفاده می کند. میشل پیستور، یک پزشک در فرانسه، این تکنیک را در سال 1952 توسعه داد.

“من در جستجوی پوستی درخشان، یک کوکتل ویتامین و آنتی اکسیدان به صورتم تزریق کردم و در واقع کار کرد پوست من هیدراته، سالم و درخشان می شود.” سارا، لندن

با توجه به تعداد فزاینده ای از افرادی که برای بهبود سلامت و تندرستی خود به داروهای هومیوپاتی و مبتنی بر عصاره گیاهی طبیعی روی می آورند، منطقی است که زیبایی باید با استفاده از فرمول های گیاهی و ویتامینی افزایش یابد.

استفاده از دستگاه مزوتراپی پوست به شما این اطمینان و آرامش را می دهد که تنها یک مایع قوی طبیعی به پوست شما نفوذ می کند تا آن را جوان کند.

دستگاه مزوتراپی

استفاده از دستگاه مزوتراپی پوست می تواند فوراً پوست کدر و خسته و چین و چروک های سطحی را بهبود بخشد، اما همچنین می تواند به بهبود گردش خون کند کمک کند و به بدن برای دفع سموم پیری کمک کند.

این درمان همچنین می تواند برای رفع هایپرپیگمانتاسیون، درمان آکنه و درخشش پوست “روشن از درون” استفاده شود.

کوکتل های ویتامین مزوتراپی می تواند سلول های فیبروبلاست پوست را تحریک کند تا کلاژن بیشتری تولید کند تا با علائم پیری مقابله کند. در میان لیستی از ترکیبات گیاهی دوستدار پوست تزریق شده، ویتامین ها، فاکتورهای رشد، اسید هیالورونیک، پپتیدها، آنتی اکسیدان ها و عناصر کمیاب هستند که محیط ایده آلی را برای پوست سالم فراهم می کنند که با روند پیری بهتر مقابله می کند.

یک کوکتل مزوتراپی معمولی ممکن است به طور کلی حاوی بیش از 50 ماده فعال برای تغذیه، ترمیم و جوانسازی پوست باشد.

اگر رویدادی دارید که می‌خواهید سریعاً آن را برطرف کنید و می‌توانید آن را در کنار تزریق‌های ضد چروک و پرکننده‌ها ترکیب کنید، قطعاً ارزش انجام آن را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *