برای اینکه حوله لباسی بزرگسال خود را بعد از شستن نرم کنید و از نرمی و پف شدن بیشتر حوله ها اطمینان حاصل کنید، وقتی حوله ها را از خط خارج کردید، چند دقیقه روی حرارت ملایم تا متوسط خشک کنید.

چگونه حوله لباسی بزرگسال را انتخاب کنیم؟ اطمینان حاصل کنید که حوله از کیفیت بالایی برخوردار است و پارچه ضخیم دارد تا جذب خوبی داشته باشد.

اولین مورد، نوع پنبه مورد استفاده است. پنبه شانه شده احتمال قرص شدن کمتری دارد و به طور کلی نرم تر از سایر انواع پنبه است. حوله های نخی حلقه ای نیز نرم تر و بادوام تر هستند.

حوله

حوله لباسی بزرگسال یک اندازه نیستند، بنابراین اندازه گیری شما ضروری است. حوله های حمام معمولاً در دو اندازه هستند، حوله استاندارد و بزرگ. حوله های بزرگ برای افرادی که قد بلندتری دارند یا فریم بزرگتری دارند عالی هستند. اطمینان حاصل کنید که اندازه حوله شما راحت و برای تعداد افراد خانواده شما کافی است.

شما باید رنگ و طرح حوله را در نظر بگیرید. برخی از افراد رنگ های روشن را ترجیح می دهند، در حالی که برخی دیگر رنگ های خنثی را دوست دارند. طرح های متنوعی نیز از راه راه گرفته تا جامدادی وجود دارد.

مهم نیست که ترجیح می دهید، مطمئناً یک حوله لباسی بزرگسال مناسب برای شما وجود دارد. در نظر بگیرید که آیا یک حوله چاپ شده یا چاپ نشده می خواهید. حوله چاپ نشده به طور کلی ارزان تر است اما جزئیات در طراحی ندارد.

b این است که باید حوله هایی بخرید که به اندازه کافی بزرگ بدن شما را بپوشاند. و وقتی صحبت از حوله های حمام می شود، اطمینان حاصل کنید که آنها به خوبی در قفسه حوله موجود شما قرار می گیرند. برای جلوگیری از گره خوردن و بهم ریختگی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *